Akzer Ginseng Arı Sütü Polen Bal Karışımı

Fiyatı35
Ürün KoduAK77458
Doğa Aktar Hızlı KargoSüper Hızlı Kargo

Ginseng:

Çin tıbbının çok meşhur bir bitkisidir.

Bitkinin kan basıncını düzenleyici, kalp kuvvetlendirici, kolestrol seviyesini düşürücü, merkezi sinir sistemini uyarıcı ve özellikle yorgunluğu giderici özelliği vardır.

Ayrıca iştah açıcı ve cinsel gücü kuvvetlendirici etkisi bulunmaktadır.

Ginseng'in tüm şifalı bitkiler içerisinde en etkili adaptogen (strese karşı direnci artıran bir ajan) olduğu düşünülür.


Ginseng, fiziksel aktiviteleri ve vücut direncini artıran bir bitkidir ve fiziksel ve mental (zihinsel) dayanıklılığı artırır.


Ginseng'in uzun bir süreden beri, özellikle erkeklerin üretkenliğini, erkeklik hormonu (testesteron) ve sperm miktarını, cinsel gücünü ve dolaşım sistemlerini (özellikle prostata karşı) olumlu bir şekilde etkilediği de düşünülmektedir.

Bitki ginsenosit adı verilen triterpenik saponositler, panaxosidesitler, panaxatnol, taşımaktadır.Bitkinin kan basıncını düzenleyici, kalp kuvvetlendirici, kolestrol seviyesini düşürücü, merkezi sinir sistemini uyarıcı ve özellikle yorgunluğu giderici özelliği vardır.

Ayrıca iştah açıcı ve cinsel gücü kuvvetlendirici etkisi bulunmaktadır.

 

 

Arı Sütü:
5-15 Günlük işçi arıların yutak üstü salgı bezlerinden salgıladıkları bir maddedir. Arı sütü ana arının besini olup, besin değeri oldukça yüksektir.


Arı sütü ile zihinsel bedensel yorgunluklarının giderilmesine vücuda enerji sağlamaya yardımcı olmakla beraber hastalıklara karşı bağışıklık sistemini güçlendirir.


Üstün hücre yenileyici özelliği nedeniyle yaşlanmayı geciktirir ve çocuk sahibi olmak isteyenlere doğal sağlık destekçisi olabilir.


Seks performansını en yüksek düzeye çıkartarak dengeli bir seks yaşantısının sürdürülmesi ile cinsel isteksizliklerin giderilmesine yardımcı olarak önerilir.


Ana arı ve işçi arılar yumurtadan çıktıklarında aynı genetik yapıya sahip olmalarına rağmen ana arının ömrü yaklaşık 7 yıl iken işçi arıların ortama 2 ay yaşarlar İki arı arasındaki bu derece farklılaşma sadece arı sütü ile beslenmelerinden kaynaklanmaktadır.

 

 

Polen:
Polen çiçekli bitkilerin erkek üreme hücresi olup, bal arıları tarafından toplanır. Arının kendi ana besinidir. Polen, protein (%25-30), karbonhidrat, tüm serbest amino asitler, temel yağ asitleri, mineral maddeler, B grubu vitaminlerinin tümüne ek olarak C, D, vitaminleri, doğal hormon, enzim, koenzim, pigment, karbonhidrat ve fermentler içermektedir.


Arı poleni, karotenoidler, flavonoidler ve fitosteroller açısından zengindir. Bu bileşenlerin oranları arının poleni topladığı bitkisel kaynaklara ve büyüme şartlarına göre değişmekle birlikte, beta-karoten, beta-sitosterol, isohamnetin, kaempferol, likopen, quercetin ve rutin içeriğinin sabit olduğu saptanmıştır.

 

 

Kullanımı:
Sabah-Akşam yemeklerden önce 1 tatlı kaşığı kullanılması önerilir.

 

 

 

GİNSENG Arı Sütü Bal Polen Karışımı İçeriği:

 

Arı Sütü: 10.000 mgr. Royal Jelly
Polen: 30 gr. Polen
Bal: 152 gr. Honey
Ginseng: 10 gr. Ginseng
Net Ağırlık: 200 gr +-5gr. Net Weight

 

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın 20.10.2005 tarih ve G34-2426-000027-1 sayılı izni ile Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

 

Geri Dön

ALIŞVERİŞ SEPETİ

Sepeti Boşalt